MEDITÁCIA NA UVOĽNENIE A OSLOBODENIE PRI mesiaci v NOVe,
streda 6.9. o 19h…..
Meditácia má celý rad pozitívnych účinkov na úzkosť a depresiu, ako aj na fyzické zdravie.
Meditácia vám môže pomôcť dosiahnuť vaše ciele. Keď meditujete, dovoľujete si byť koncentrovanejší a pokojnejší. Otvárate sa tiež duchovnému vedomiu, piatej dimenzii, ktorá vám môže pomôcť dostať sa do kontaktu s tým, čo od života skutočne chcete.
Toto je jeden zo spôsob, ako zlepšiť svoj duševný stav a duševnú jasnosť. To vám umožní hlbšie porozumieť vašim cieľom a opatreniam potrebným na ich dosiahnutie.
Meditácia vám môže pomôcť relaxovať, pretože odstráni všetky rušenia, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo sa v danej chvíli deje. Pomáha vám to tiež lepšie si uvedomiť svoje myšlienky a emócie, aby ste ich mohli prevziať nad sebou. Je to vynikajúca príležitosť, ako sa dostať do kontaktu so svojimi skutočnými túžbami a cieľmi.
Meditácia nie je náboženstvo ani systém viery; je to jednoduchá technika, ktorú sa môže naučiť ktokoľvek bez ohľadu na rasu, pohlavie alebo fyzickú kondíciu. Mnoho ľudí sa pýta, ako meditovať a čo musia urobiť, aby dosiahli meditačný stav. Riešením však je, že k mediácii dochádza, keď nič nerobíte.
Aby ste dosiahli stav relaxácie, musíte prestať robiť všetko. Meditácia je to isté. Meditácia je stav pokoja, v ktorom nerobíte nič fyzicky ani psychicky.
Životná energia putuje do centra, keď nič nerobíte fyzicky ani mentálne, a v strede sa usadzuje. Keď niečo robíte, vaša energia sa míňa.
Robiť je forma míňania energie. Nerobenie je metóda získavania energie.
Fyzicky môžete ľahko prestať robiť čokoľvek. Najprv však bude ťažké prestať robiť čokoľvek mentálne. Pretože keď ticho sedíte a nerobíte nič telesne, vaša myseľ bude vytvárať obrovské myšlienky.
Myšlienky sú podobné veciam. Nemajú korene a nepatria VÁM; blúdia vám v hlave. Prichádzajú a odchádzajú, ako by boli návštevníkmi. VY ste na druhej strane pánom.
Myšlienky budú na začiatku vašej meditačnej praxe naďalej prichádzať kvôli starým návykom a starej hybnosti. Majte však na pamäti, že ide o objekty bez koreňov, ktoré sa vám motajú v hlave a nepatria vám. Spočiatku to bude náročné, ale iba kvôli minulým vzorcom.
Vaša myseľ chce chytiť myšlienku, sledovať ju a užívať si ju. Nedržte sa však tejto myšlienky. Sledujte, čo si myslíte. Ak zabudnete svoje pozorovanie a spojíte ho s myslením, vráťte sa čo najskôr k svojmu svedeckému stavu.
V priebehu niekoľkých dní sa vaše myšlienky začnú spomaľovať a budú menej časté. Začnú miznúť, alebo ak sa objavia, budú veľké medzery medzi jednou myšlienkou a druhou.
Jedna myšlienka príde a odíde. Potom sa na chvíľu ďalší nezobrazí. Potom sa objaví ďalší a ešte raz bude medzera. Počas týchto medzier sa prvýkrát dozviete o Piatej dimenzii. Dokonca aj to, že sa na to len na okamih zadržíte, vám prinesie obrovské šťastie!
Takže Vás pozývam a teším sa na Vás bez rozdielu:)))