Upratať chaos v hlave.    Zahnať stres.       Nič nehľadať.  Nájsť vnútorný pokoj.

MEDITÁCIA NA OTVORENIE SRDCA – 21.júla  v stredu o 19.00 – táto meditácia vedie k väčšej sebaláske a vnútornému mieru.

Ľudské srdce je viac, ako len životne dôležitý orgán.Je to energetické centrum naplnené láskou a pocitmi.V jeho vnútri je nahromadených množstvo emócií, no pri rozhodovaní príde väčšinou na rad rozum. Prostredníctvom tejto meditácie môžeme dospieť k harmónii a rovnováhe rozumu a citov pomocou otvorenia srdca.Je tiež centrom pravdy. Táto meditácia je tiež vhodná pre tých, ktorí v sebe nosia niečo nevyriešené.

DETOXIKAČNÁ MEDITÁCIA ZDRAVIA
26. mája – Zatmenie Krvavého mesiaca v Strelcovi
Jedna z najvýznamnejších vesmírnych udalostí mája, ak nie celý rok! Mesiac bude mať krvavú farbu, keď zažijeme úplné zatmenie Mesiaca. Toto je veľmi silná energia a naznačuje, že zmeny sú v plnom prúde. Niečo môže náhle opustiť náš život alebo sa môžeme dočkať dôležitých správ. Zatmenia Blood Moon sú tiež silné portály, ktoré nám umožňujú urobiť kvantový skok do vyšších stavov vedomia. Aj keď môžu priniesť ťažkú ​​energiu a možno aj nepríjemné správy, všetko slúži na pomoc pri vývoji našej cesty duše.

Detoxikačná meditácia – Po tejto meditácii sa cítime veľmi svieži, očistení a zjednotení sami so sebou a s prostredím.

Meditácia je jedna z najúčinnejších ciest k pokojnému ja. Upokojuje ducha, sprostredkúva viac súcitu, zbližuje nás s naším pravým ja a  dokonca môže znížiť príznaky niektorých chorôb. Namiesto nezmyselného pojedania liekov na upokojenie je odporúčaná nielen z dávnych čias Ďalekého východu mudrcmi, duchovnými učiteľmi či liečiteľmi, ale v súčasnosti stále viac propagovaná vedeckými znalosťami, inštitúciami, psychológmi či duchovnými poradcami  aj v západnom svete. Nesprávny pohľad:“ Meditácia sa často pripisuje oblasti náboženstva, čo u mnohých skeptikov ľahko a nevedome vedie k odmietavému postoju.“ S náboženstvom ako takým však nemá nič spoločné. Potvrdzujúce štúdie : “Meditácia dlhodobo mení štruktúry v mozgu, jeho funkcie, dopomáha k lepšiemu životnému postoju, pocitu, posilňuje sústredenosť, pozornosť.Ovplyvńuje pozitívne imunitný systém a procesy samoliečby v tele, srdcovo-cievny systém, vyhorenie a vysoký krvný tlak, zlepšenie mnohých klinických symptómov.“viac v sekcii meditácia Napojenie sa na vibrácie Zeme a jej energie, vzájomné prijímanie a odovzdávanie myšlienkových vzorcov na pomoc planéte –  rastlinnej, živočísnej a ľudskej ríši.

V tomto roku 2021 nás priebežne čakajú nasledovné meditácie:

Transformačná meditácia – Kozmické zákony a následné zákonitosti sú jediné spravodlivé a neomylné zákony vesmíru a všetkých galaxií neovplyvniteľné a nezasiahnuteľné ľudskou myslou a činnosťou . My máme na výber cestu, ktorá je  s nimi v absolútnom súlade a harmónii – vtedy je pre nás život na Zemi šťastím, naplnením a radosťou, kedy je všetko možné, dostáva sa nám pomoci z každej oblasti a my sme si skutočnými tvorcami našej reality, prítomnosti  a budúcnosti- plnia sa naše sny a túžby. Alebo sme s nimi v disharmónii a nesúlade – vtedy je náš život ťažší, máme množstvo prekážok, obmedzení a sme pod vplyvom karmy – vplyvou minulých. Nechajme prenikať prúd čistého kozmického Svetla a energie priamo zo Zdroja, pokúsme sa pochopiť zákony bytia a žiť v ich súlade:0).

Meditácia jarnej detoxikácie tela, mysle a ducha  – 12.mája o 19.00 

Meditácia svetla a lásky – Krásna a hlboká meditácia na aktiváciu srdcovej čakry a aktivovanie najvyšších vibrácii vesmíru v našom kvantovom biopoli.Láska ako najvyšší zákon vesmíru má byť súčasťou nášho bytia a našej reality.

Posilňujúca meditácia

Dúhová meditácia

Anjelská meditácia – Aktivovanie siedmych archanjelských lúčov v našom biopoli a prijímanie anjelských energií v mysli, srdci a tele, tradičná meditácia v predvianočnom období

Kryštálová meditácia – Kryštál zahŕňa celé farebné spektrum a preto pôsobí univerzálne na všetky energetické centrá – čakry. Symbolizuje jednotu a dokonalosť.Spáje našu fyzickú, psychickú aj mentálnu podstatu, zbavuje negativizmu. Je dobré, ak by každý, kto príde mal svoj vlastný kryštál akejkoľvek veľkosti a tvaru, aj neobrúsený.Kryštál je potrebné pár minút pred začatím očistiť pod studenou tečúcou vodou a od tej chvíle ho mať pri sebe.Kto si kryštál nezaobstará, akejkoľvek veľkosti a tvaru, bude si ho vizualizovať a pracovať s ním mentálne.

Tieto hlboké meditácie sú určené na ozdravovanie všetkých úrovní človeka a na prepojenie sa s energiami vesmíru, Zeme, kryštálov, ktoré spájajú naše bytie s čistou Vesmírnou energiou…

Presný termín bude včas zverejnený

Miesto: Roľnícka 13, 2 posch. o 18.00 hod.

Prínosy meditácie vynášajú na povrch stále nové a nové dôkazy a poznatky, ktoré poukazujú  na to, že meditácia pomáhá pri tvorbe nových mozgových neurónov, zvyšovat hustotu šedej mozgové kôry vo viacerých častiach mozgu, vrátane hipokampusu. Výsledkom je čistá mysel, ktorá vyrovnáva mozgovú chémiu, vrátane látok vyrovnávajúcich neurogenéziu. Tiež aktivuje integrované funkcie mozgu, ktoré podporujú krátkodobé aj dlhodobé nervové zmeny v mozgu, a dokonca pri večernej meditácii sa dokáže zvýšiť produkcia melatonínu (spánkový hormón), ktorý sa priamo zapojuje do neurogenézy.

viac sekcia -meditácie Doba trvania min. 90 – 100 min. V prípade záujmu prosím o  potvrdenie účasti mailom,  sms, fb, príp.TU. Teším sa na Vás všetkých bez rozdielu veku, pohlavia či náboženstva:0)